Co mě trápí, štve a zabíjí

26. dubna 2013 v 15:46 | WhitEvil |  Just me, myself and I
Nechápu, co se s tímhle světem děje, ale mám pocit, že mě to hodně brzo užere k smrti! O tomto tématu už jsme psala jednou s názvem boj, kde jsem mu věnovala část článku...ale to nestačilo! O čem vlastně mluvím? Jde o přetvařování.....
Proč se lidé chovají jinak, než jací jsou? Proč se usmívají, když uvnitř pláčou? Proč ze sebe dělají arogantní blbce, když jsou ve skutečnosti milí?? Proč? doháje!! Hrozně se mi líbila věta od jedný naší učitelky a dovolím si jí citovat: ,,Proč se chováte takhle, když takoví nejste? Tady na těch papírech-to jste vy!" Ty papíry byli nějaký názory na daný téma..už nevím jaký, ale to je jedno. Důležitý je, že se spousta lidí bojí udělat něco, co by ve skutečnosti dělali rádi, jen proto že se bojí reakce ostatních, že by je odsoudili a podobně.
Hodně lidí, co znám se v poslední době změnilo (neříkám, že já ne)a chovají se jinak...hůř! Ti lidé ze sebe udělali namyšlený, arogantní a protivný blbce, kteří se mi osobně příčí...zvláštní je, že takhle se chovají jen v kolektivu nebo vetší skupince lidí...Se spoustou z nich se nemám šanci bavit moc o samotě, ale když už se to podaří stojí to za to! Zjistíte, že úplně největší čůza na škole je vlastně citlivá, že největší machr a hulič není zas takovej drsňák atd. Jak si můžu bejt jistá, že to právě předemnou se nepřetvařují? Jednoduše: lidé ze sebe přetvářováním neudělají někoho lepšího....možná si to myslí, ale neudělají udělají ze sebe pomalu hajzly a přitom takový nejsou...nikdo se nemůže přetvařovat, aby byl hodný nebo citlivý.

A když už jsme u toho chci se taky k něčemu přiznat...velkou část svého života jsem se přetvařovala a to kvůli třídě. Prostě žádnej ťunťa nevynikne a možná ho ani kolektiv nemezme...takže jsem ze sebe udělala úplně JINOU osobu...najednou počet mých přátel prudce vzrostl a já měla konečně pocit, že mě někdo má rád, že na mě někomu záleží. Pak už bylo jedno, že to nejsem já, protože tuhle holku měli lidi rádi! Pak se těžko přiznává vaše pravé já a ještě hůř se vyrovnává s následky.
V poslední době se snažím přemýšet nad tím, co chci vlastně říct/ udělat a říkám si, jestli to jsem opravdu já. Taky jsem si všimla, že jsem většině lidí takhle protivná, spoustu jich peru(prudím+seru) a pro některá typy jsem dokonce nesnesitelná. Je mi to vážně líto, ale tohle jsem JÁ! Lezu vám na nervy, štvu vás vším, co dělám a nezjradši byste mě uškrtili ostatým drátem? S tím už asi nic nenadělám...ale NEHODLÁM se už měnit! Já jsme já a to přesně taková...myslete si co chcete, ale nejdřív se zamyslete, jestli se taky nepřetvařujete a jestli to jste opravdu vy, kdo dělá a říká všechny ty věci celý den!!!

ZMĚŇTE SE V SEBE SAMA, NEŽ UŽ BUDE POZDĚ!!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Klíště(XD) Klíště(XD) | Web | 26. dubna 2013 v 16:16 | Reagovat

Já se jednu dob taky přetvařovala.....sice se bojím pořád,ale už jsem zase já....

2 WhitEvil/taková normální ještěrka WhitEvil/taková normální ještěrka | 26. dubna 2013 v 16:17 | Reagovat

kdyby to tak dělali všichni://

3 bajus98-motýl:D bajus98-motýl:D | 26. dubna 2013 v 18:40 | Reagovat

Hlavně se neměn K a O se občas chovaj jak.....ale jsou jinak v pohodě když se snima bavíš.
.........................................
Jenom se tě zeptám narážíš tímhle na mě??

4 WhitEvil/taková normální ještěrka WhitEvil/taková normální ještěrka | 26. dubna 2013 v 18:45 | Reagovat

tak to fakt ne;DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama