Hudba

10. dubna 2013 v 14:46 |  moje názory
Docela mě štve, jak v tmhle světě lidi odsuzují i kvůli blbostem...třeba kvůli hudbě. Já poslouchám třeba 1D a docela mě štve, když přede mnou (mnohdy i do očí) někdo řekně, že je nesnáší, že jejich fanoušci jsem banda vypatlanců a spoustu horších věcí. Jako, kdyby hudba, co poslouchají oni byla ta NEJ a nic jiného by se poslouchat nemělo. Jak je snad každý 2. uráží a spolu s nimi i mě je hrozný...dělám tohle já? Urážím jejich hudbu nebo je, kvůli tomu, že to poslouchají? NE!!
Třeba jednou mi napsal nějaký kluk asi 7cm dlouhou zprávu, ve který bylo jen a jen to, jak je nesnáší....a tohle zakončil ještě větou, která mě úplně položila:Doufám, že je neposloucháš! Poslouchám! No a?? Jsem kvůli tomu hned blázen (nechci používat sprostý slova;))? Co to změní na tom, jaká jsem?? Najednou se semnou nebude dát mluvit, protože poslouhám něco jiného??
Nebo třeba takový Green Day. Snad pokaždý, když si v naší rodině dovolím pustit jejich písničky, slyším tátu, jak řve, ať to vypnu. Říkám mu já, ať vypne svou hudbu, která řve víc, než ta moje, na celej barák?? Já respektuju, co poslouchá on. Neříkám, že s tím souhlasím, ale respektuju to, protože je to jen a jen JEHO věc...stejně, jako je moje věc, co poslouchám já.

A když už jsme u hudby chci napsat, co pro mě vlastně znamená: Hudba není jen shluk tónů, pár slov, co s nimi ladí a dávají smysl...NE! Když poslouchám hudbu je to, jako by ta píseň byla o mě, o mém životě a mých pocitech, jako by se tak cítili všichni a já nebyla sama. Když slyším jen pár tónů, jsem hned klidnější, mám chuť se smát a je mi líp....Co jsem bez hudby? Jen další číslo ve fanklubech, jen další člověk do počtu ve třídě, jen další malá částice ve vesmíru...a NIC víc...
Cítíte to stejně???
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Odsoudili (by) ste někoho, kvůli hudbě, co poslouchá?

Ano! To, co poslouchám já je NEJ!!! 0% (0)
Možná, podle toho, co by poslouchal.... 0% (0)
Ne! V žádným případě... 100% (6)

Komentáře

1 Mili Mili | E-mail | 13. dubna 2013 v 11:05 | Reagovat

Souhlas 1D jsou nej a kdo tvrdí opak je blbej;)

2 Domča Domča | 13. dubna 2013 v 11:25 | Reagovat

Odsuzovat někoho podle stylu hudby, oblíbených zpěváků, apod. je blbost.... Úplně s tebou souhlasím!
Spíš jsou na tom hůř ti, co to dělají....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama