kouzla a magie

8. dubna 2013 v 20:02 |  to, co mě fascinuje
Asi se mi teď budete smát nebo mě odsoudíte, ale pravda je, že to sem chci napsat už od začátku. Věřím, že magii mám v krvi...vlastně, že mi všichni. Jsem hodně pověrčivá a každý šustění listů na stromě nebo stín za mnou mi přijde strašidelný...taková prostě jsem-PRAŠTĚNÁ.
Do svět kouzel a mým paranoidních myšlenek se utíkám schovat před krutou realitou. Věřím, že všichni jsou něčemu předurčeni...už zbývá jen zjistit čemu. Nepatří mezi ty ,,pošahance", co na nic jinýho než kouzla a čáry máry nemyslí, ale věřím v to.
Věříte na náhody? Já z části...podle mě je můj život taková malá náhoda;) A zároveň mi přijde, jako by to všechno už bylo dáno. Věříte na smůlu po robití zrcátka? Na tohle já zrovna moc nevěřím, ale je fakt, že jsem si jednou v batohu zrcádko rozbila a hned jsem letěla k tabuli, ale to mohla být jen shoda okolností....

Co jeto vlastně magie? Lidé tak často označují prostě JEVY, které nemohou vysvětlit nebo nedokážou pochopit. Podle mě je magie síla...energie, malé částice kolem nás, které ovlivňují naše životy denně....jen si to třeba neuvědomujeme.
Asi si teď o mě myslíte, že jsem blázen (pokud jste si to nemysleli už dávno). Chtěla jsem to aspoň někam napsat..ikdyž to asi nikdo číct nebude.
Doufám, že pokud na mě změníte názor, tak k lepšímu.

PS: Uvěřili jste teď aspoň trochu něčemu, co jsem psala? (napište do komentářů)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Juliet Rocks Juliet Rocks | Web | 1. června 2014 v 11:52 | Reagovat

Ty jsi taková ťuňta! :))) Proč bys nemohla říct svůj názor otevřeně, kór na svém blogu? ;) Neboj se být sama sebou a říct to - jak se tak příhodně říká - na plnou hubu. :D (Dobře, tohle přirovnání se sem asi moc nehodí, ale co už. :D) Mně to rozhodně praštěné nepřijde. ;) Myslím, že hodně lidí místo magie vidí Boha, ale já zrovna jeden z těch lidí nejsem. Je asi rozdíl mezi tím být snílek a mezi tím VĚŘIT na magii, což si někteří lidé dost často pletou. A jestli věřím tobě a věřím vlastně i sobě, čili tomu, že magie existuje? Ano, proč ne. Věřím hodně věcem, mandalám, kyvadlu, lapači snů, aurám,... Hodně lidí tohle odsuzuje jako nesmyslnou esoteriku, ale... podle mě je důležité zůstat na jednu stranu nohama na zemi a na druhou - věřit tomu, čemu věřit chceš. ;)

2 WhitEvil/taková normální ještěrka WhitEvil/taková normální ještěrka | Web | 1. června 2014 v 20:49 | Reagovat

[1]: To je takový ten strach z odsouzení, lidé dokážou být pěkně zlí.

Já taky věřím na lapače snů a podobné věci akorát se divím, že sis přečetla tento článek, když už je docela starý, ale jsem za to ráda. Je skvělé, že si někdo přečte i mé starší články.)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama