láska

15. dubna 2013 v 15:55 |  mé pocity a zájmy
Už jsem kolem sebe slyšela: Láska je jen pocit, jen stav duše,...Láska působí jen bolest, láska láme srdce....Bez lásky nejde žít. Jenože co to vlastně znamená slovo láska?? Tohle ani nejde pořádně definovat, každý to cítí jinak a jinak prožívá.
Existují lidi, co lásku prožívají jen, jako radost nebo potěšení, moc se o ní nestarají a nechávají jí být. Podle mě se s těmito lidmi ani nedá začít normální a plnohodnotný vztah..ovšem jen můj názor.
Pak je tady typ lidí, co láskou doslova ŽIJOU. Dýchali by pro svůj protějšek, obětovali za něj život...a to často i přesto, že je druhý nemiluje. Ten člověk se pak trápí, užírá a pláče slzy pro tu špatnou osobu.
Tak co je vlastně dobře? V ideálním světě bych řekla:najít toho pravého, ale buďme realisté...komu se podaří najít toho pravého, když je mu pod 17 a svět je plnej puberťáku? Komu se podaří najít někoho, kdo by sním byl ochotný strávit v lásce celý život, za pár minut spolu strávených?
Říkáte si, jestli je na světě někdo, kdo by vás miloval aspoň z poloviny, jako vy jeho? Kdo by se chtěl každý den vedle vás probouzet, vidět vaše vrásky a přesto se do vás zamilovat znovu a znovu? Jestli existuje někdo, kdo vás má ráda, tak dřív nebo později přijde....A jestli neexistuje? Tak se jen špatně díváteMrkající. Rozhlédněte se! Svět je plnej hromady singlů.....proč si myslíte, že pár z nich nemiluje právě vás?
Už s někým chodíte? Ste si jistí, že je pro vás ten pravý, ten co žije jen pro chvíle s vámi? Upřímě vám závidím...ještě před pár měsíci jsem si myslela, že svůj dokonalý protějšek mám u sebe ( a co víc chtít?) jenže poslední dobou začínám pochybovat...
Přestaňte se trápit pro někoho, kdo vám za to nestojí, přestaňte trpět pro někoho, kdo o vás neví... možná právě teď někdo trpí, proto že si ho nevšímáte, že ho přehlížíte a že vám na něm nezáleží. Každý na světě má svou polovinu..stačí hledat a neztrácet čas pro ty, kteří si to nezaslouží....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jaké je někoho milovat?

Hřeje to u srdce. 41.2% (7)
Drásá to nervy. 5.9% (1)
Bolí to. 29.4% (5)
Trápí mě to. 23.5% (4)

Komentáře

1 bajus98-motýl:D bajus98-motýl:D | 15. dubna 2013 v 18:02 | Reagovat

Tak jsem nejspíš ten druhý typ já vím asi tě s tím musím jít někdy na nervy. I když se rozhlídnu tak stejně tu nikdo pro mě není a když tu jedna osoba byla tak jsem to no ty víš co. A ted když já mám moc ráda ty víš koho i když on to nikdy vědět asi nebude achjo.:-( :((

2 WhitEvil/taková normální ještěrka WhitEvil/taková normální ještěrka | 15. dubna 2013 v 19:02 | Reagovat

uvidíš, že se někdo najde...někdo lepší! někdo nej!;)

3 bajus98-motýl:D bajus98-motýl:D | 15. dubna 2013 v 19:10 | Reagovat

ok budu doufat ale moc tomu nedávám.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama