Nedočkavost

8. dubna 2013 v 14:59 | WhitEvil
Asi každý znáte ten pocit, když třeba víte, že vás čeká 1 z důležitého testu nebo, když jste se s někým vsadili a čekala vás výhra. Taky když čeká už půl hodiny v dešti na autobus, který jede pozdě, nemůžete se dočkat ,až dorazí.
Musím se přiznat, že já sama jsem celkem nedočkavý člověk a to v až nezdravém množství. Většinou se doslova nedočkavostí klepu nebo si začnu kroutit s vlasy. Děláte něco podobného?
Jsou i případy, kdy se na něco třeba tak těším, že ani nemůžu spát nebo normálně fungovat- Jednou mi máma oznámila, že následující den přijede k nám domů kluk, co se mi v té době líbil....a znáte to, holky......Začala jsem jančit, běhat sem a tam po baráku a na večer jsem se přejedla čokoládou (vždy mě uklidňovala). Celou no jsem koukala do stropu, přemýšlela jsem, co si vezmu na sebe a co mu vůbec řeknu?? Nakonec jsem se tak vystresovala, že z nedočkavosti byl strach. Ráno jsem vyletěla z postele v 7 (to se u mě stane tak jednou za 10 letMrkající) a asi půl hodiny jsem poskakovala po domě, než jsem se uklidnila. Čekala jsem do půl třetí a on nikde. Už jsem se hrozně klepala, když mi máma oznámila, že nedorazí...asi víte, jak jsem byla naštvaná, že se po 24hodinách těšení nedostaví....
Abych nedávala jen příběh s špatným konce dám sem taky perličku ze školy: Asi si pamatujete, jaké to je, když se vám konečně povede napsat čtvrtletka a musíte čekat, než se učitel milostivě usadí....Jako by toho nebylo málo chová se, jak spomalený film, v tašce se hrabe snad půl hodiny, než vytáhne učivo a pak ještě kouká do prázdna....tohle MUČENÍ ukončí tím, že vykládá dlouhý proslov, jak jste ho překvapili atd. Pak konečně vytáhne písemky a diktuje známky podle abecedy (samozřejmě, že jsem na konci) a pak přijde ta eufórie!! Nemůžete uvěřit tomu, co se právě stalo, ani potom, co se k vám test dostane...dostala jsem 1!

Moje ponaučení? nedočkavost je správná, ale v omezeném množtví-čím víc se totiž těšíte, tím víc můžete být potom zklamaníUsmívající se....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama