Never say never (1)

27. dubna 2013 v 14:00 | WhitEvil |  Never say never
Ahoj, dnes bych vás chtěla seznámit s mým příběhem. Já a moje dvě sestry jsme dvojčata...Mary, Courtney a Lisa. Už od mala jsme se hádali a prali (víme, jak to mezi sourozenci bývá), ale to se zlomilo, když jsme dosáhli 15. roku. V tu chvíli jsme spolu začali trávit víc času a celkem jsme si i porozuměli...tím nechci říct, že bychom souhlasili s tím, co jedna z nás dělá..ale chápali jsme to.
Coutney byla z nás vždy ta jehezčí....uměla své krásy využívat, ale bohužel to dělala jen pro peníze. Každý její předchozí vztah skončil tím, že svého partnera obrala o peníze a zmizela mu z dohledu. Lisa zas byla z nás ta nejchytřejší a nejzručnější na praktické práce. Její vztahy byli vždy o souznění duší a hodně romantické, ale většinou jim to po delší době přestalo klapat. A já-Mary- jsem takový nemastný, neslaný střed. Můj předchozí vážnější vztah byl jen jeden, ale stál mi za to. Zamilovala jsem se do kluka, co nebyl ani tak hezký, ani chytrý, ale uměl mě rozesmát i když mi bylo do breku. Jmenoval se Brian a my jsme spolu strávili prakticky celé léto. Po vídali jsme si, chodili ven a sledovali hvězdy (i když třeba na nebi žádné nebyli), s ním mi bylo krásně. Před půl rokem, ale náš vztah zanikl stejně spontálně, jako vznikl. Tím, že jsme oba ukončili 9. třídu a rozhodli jsme se jít každý jinam. Od té doby jsem ho neviděla a byla jsem naprosto rozhodnutá na něj zapomenout.
Rozhodli jsme se se sestrami, že když už jsme všechny sami, zajedeme si na týden do jedné horské chaty relaxovat. Jelikož se ovšem Courtney rozhodla táhnout s sebou arzenál šminek a oblečení, které by se ani náhodou nevešli do mého auta, musela jet svým. Lisa zase raši spala déle a pak jela na motorce, která jede rychleji než naše auta.
Byli jsme domluvené na dvě hodiny...takže jsem radši dorazila pár minut před druhou. Nebylo překvapení, že jsem dorazila první....za pár minut přijela i Lisa. ,,Hrozně se omlouvám, že ste museli čekat tak dlouho!" Vyhrkla, ale to ještě nevěděla, že budeme dalších třicet minut čekat na Courtney. ,,Nazdár!" Pozdravila nás a ani se neobtěžovala omlouvat, že jede pozdě. ,,Představte si, co jsem zjistila!" S Lisou jsme se na sebe podívali. ,,V tomhle hotelu bude bydlet jeden milionář z Německa!" To si dělá srandu? ,,A hádejte, co? Je nezadaný!" Vypískla. ,,To snad ne!" Řekla jsem. ,,Co je?" Osupila se na mě. ,,Vážně chceš zkazit naše chvíle nějakým románkem?" Zašklebila se. ,,Když z toho románku něco kápne....jo." Ach ty sestry.
Ubylovali jsme se v jednom pokoji a a začali jsme si vybalovat. Courtney samozřejmě běžela na recepci zjistit, že bude ten její milionář bydlet, aby náhodou nebyl moc daleko. Mezití jsem měla čas si s Lisou promluvit. ,,Tak jak jdou kšefty?" Lisa totiž pracovala v jedné podnikatelské firmě...nebudu vám lhát-byla v tom fakt dobrá. ,,Jo jdou." Sklopila hlavu. ,,Tak co tě trápí?" ,,David." Davil byl její bývalý....trhla s ním rekord v délce vztahů! Jenže, když to začalo bejt vážný, stáhl se. Lisa má aspoň tu výhodu, že její život naplňuje práce...já musím studovat, abych jednou mohla mít na živobytí....a Courtney? Ta si vezme dalšího pracháče a bude mít na pár let vystaráno. ,,Nemůžeš na něj zapomenout?" Zvedla ty svoje jiskřící se oči a kývla. ,,Hale, jestli ty nenajdeš svojí osubovou lásku, tak co teprv já? Možná, že nebyl ten pravej." Když už jsem Lisu jakž takže uklidnila, otevřeli se dveře. ,,Chcete slyšet úplně nejlepší zprávu?" Zařvala Courtney snad na celej hotel. ,,Bude bydlet jeden pokoj od naproti! No není to úžasné?" Jak já žeru to její nadšení pro pracháče... ,,Samozřejmě, že je to úžasný!" Pokusila jsem se jí nějak uklidnit. ,,Nemyslíte, že bude dobrý, když bych ho sbalila?" Lisa se na mě podívaa...asi pochopila, že s ní tu hru hrát budeme muset. ,,Myslím, že slovu DOBRÝ dáváš nový význam. Usmála se na nás.Jen doufám, že nám Courtney nezkazí celý výlet.
Šli jsme dolů, abychom zjistili, jak to tady chodí. Snídaně, oběd, večeře, ale i jiné akce byli vypsány na nástěnce. ,,Tak tam jdeme!" Ukázala Courtney na část s večerními akcemi. ,,Karaoke?" Lisa se podivila. ,,Jop, zítra večer." ,,Merry?" Koukla se na mě Courntey. ,,Ehm...co?" ,,Půjdeš tam.., že jo?" Naléhala na mě. ,,Copak já vím." Musela jsem od sebe odklonit pozornost. ,,Liso?" Vykulila oči. ,,N mě nekoukejte! Víte moc dobře, že na takovýhle věci nejsem. ,,Tak si seďte na pokoji, ajo pecky, ale já jdu!" Otočila se Courtney a odcházela pryč. ,,Asi jsme jí trochu naštvali." Řekla Lisa. ,,Stejně by tam vynikala zas JEN ona." ,,To je pravda."

Večer jsme se sešli na pokoji. Skoro celou noc jsme prokecali-mluvili jsme o chlapech. ,,Něco vám o nich řeknu...jsou dobrý akorát na sex a to se ještě musej snažit!" Vyhrkla do ticha Courtney. Vyprskla jsem smíchy. ,,Nesměj se! To je pravda." ,,No ty s tím tak máš zkušenosti, co?" Přidala se Lisa. ,,HALE!" Švihla po mě polštář a já se začala ještě víc řechtat.
Další den jsme byli na dlóóuhé procházce po přírodě kolem. Vyděli jsme lesy, hory a louky....všude bylo býlo a sníh. Kolem byla snad ta nejhezčí a nejméně zničená příroda, co jsme kdy viděli. Samozřejmě, že Courney to moc nezajímalo, ale mě s Lisou to naprosto uchvátilo. ,,Vite, co?" Promluvila do ticha a klidu Courtney. ,,No, co?" Proč se nás ptá, kdy ví, jaká bude odpověď? ,,Měly bysme jít na to karaoke všechny..." ,,Už jsme řekla, že tam nejdu!" Vzdorovala Lisa. ,,Ehm!!! Nech mě domluvit. Měly bychom tam jít, protože je to úžasný způsob, jak si zalaškovat...a při tý příležitosti zapomenete na ty předtím." Courtney nebyla tak hloupá, jak jsem si myslela. ,,Není to tak úplně blbý nápad." Přitakala jsem jí. ,,Blbý rozhodně ne, ale ty víš moc dobře, že se všichni budou zajímat jen o tebe!" Sakra! Proč musí mít obě pravdu?
Nakonec nás Courtney přesvědčila. Sama se oblíkla do vyzívavých šatů a Lise jedny taky půjčila. Mě stačila moje sukně a triko...nikdy jsem nepotřebovala strhovat veškerou pozornost. ,,Tak můžeme vyrazit?" Přešlapovala jsme nedočkavě. ,,Ještě se nalíčím a jdu." Houkla na nás Courtney z koupelny. Lisa otevřela notebook a šla psát. Ona totiž mimo jiné psala příběhy. Jejím velkým snem bylo vydat pár úspěšných knih. ,,Co píšeš tentokrát?" Nahlédla jsem jí přes rameno. ,,Příběh o dracích." Ehm? ,,Takže zase fantasy? ,,Jop...to mám nejradši. O tom se totiž dá psát naprosto uvolněně-můžes si vymýšlet, přibarvovat a měnit vlastnosti podle svého, jak se ti to hodí." Chtěla bych si jednoho dne přečíst prá příběhů, ale copak mám čas? ,,Tak to je asi nejlepší....kde bereš inspiraci pro nový a nový náměty?" ,,Kolem sebe. Třeba podle chování lidí a tak." Zvláštní, jak z člověka udělá draka... ,,Dáš mi někdy kousek přečíst?" Usmála se, ale byla i překvapená. ,,Vždyť ty si naposledy četla knihu před dvěma, ne-li více, lety! Proč bys chtěla číst tu moji?" ,,Protože já čtu jen ty dobrý." Bylo vidět, že jí to lichotí. ,,Tak, kdo zdržuje teď?" Poklepala mi na rameno Courtney.
Dole už byla zábava v plném proudu a Courtney se rychle přizpůsobila. Hned se vmáčkla mezi zpívající a přidala se k nim. Já a Lisa jsme šli radši k baru. Povídali jsme si pár minut a pak k nám přišli dva kluci. ,,Nechtěli byste nám udělat radost tím, že byste si s námi zatančili?" Tak to se nedalo odmítnout. Tancovali jsme snad hodiny...pak jsme se rozloučili a každý odešel na svůj pokoj. Pochopitelně, že Courtney dole zůstala.
,,Nemyslíš si, že jsme jí měli vzít s sebou?" ,,Měli? Ta by stejně nešla!" ,,Jo, ale aspoň jsme jí mohli odtáhnout od těch kluků." ,,No...ona si poradí." Na chvíli bylo ticho. ,,Zajímalo by mě, jak to vlastně dělá...že já nikdo nemůže odolat." Asi to Lisu hodně mrzí, že o ní není takový zájem...ale buďme realisté-takový zájem není snad o nikoho. ,,Asi má svoje triky." ,,Proč je zrovna ona taková...já nevím...hezká?" ,,Protože ...." No ty by mě taky zajímalo. ,,Ona to umí s chlapama...a to je půlka její krásy."
Pamatuju si jen, že Courtney se uráčila přijít na pokoj kolem třetí, ale ráno byla na nohou první. Už od sedmi vyhlížela oknem toho milionáře. ,,OMG! Courtney, je půl osmý! Kdo by sem asi přijel v půl osmý?" Zbudila se Lusi. Já jsem si čistila zuby. ,,Třeba on bude originální a přijede dřív." Sedla si k Lusi na postel. Přidala jsme se k nim. ,,Nechci ti do toho nějak kecat, ale do pokoje je přístup až od devíti." ,,To si děláš srandu? Tak pro já tak brzo vstávala?" Vykulila oči.
Ty dvě hodiny utekly jako voda- Lusi psala svůj příběh a Courtney se rozhodla ještě zkrášlovat, aby byla dokonalá a nezapomenutelná. Když ho uviděla přijíždět, mohla se přizabýt na schodech, aby ho viděla. Jenže on šel radši rovnou na jídlo do vedlejší hospody. Lusi a já jsme se nenápadně vydali sledovat je. Courtney šla tak sebevědomě k němu...tohle kdybych tak uměla.

Courtney: Konečně už dorazil! Zamířil si to k baru. Do tváře mu vidět nebylo, ale já už jsem si zvykla na různý zjevy. Přesedla jsem si k němu a byla jsem překvapená! Byl to úplně novej druh pracháče-byl i hezkej! Neříkám, že to byl nějakej chlap, ze kterýho by se mi podlomili kolena, ale nebyl VŮBEC špatnej! Byl to chlap v nejlepších letech, modrý oči a úsměv by taky šel. ,,Jedno kafe." Poprosila jsem. Otočil se na mě. ,,Promiňte, že jsem tak smělý, ale vážně vám to sluší." YES! ,,Děkuji." Usmála jsem se. ,,Jak se jmenujete slečno?" ,,Courtney." Tak to je něco! jeden z mála případů, kdy balení nezačínám já. ,,Krásné jméne. Já jsem Henry." Podali jsme si ruce. ,,Odkud jste?" ,,Z Německa." No nekecej! ,,A přesněji?" ,,To není podstatné." Á tak tajnůstkář. ,,Smím vás pozvat na drink?" ,,Takhle po ránu?" ,,Neřekl jsem hned. Jak dlouho tu zůstáváte?" Řekla bych, že už ho mám na háčku. ,,Tři dny." ,,Tak to, abych si pospíšil. Mluvili jsme spolu až do oběda...spíše jsme laškovali,a le bylo to krásný. Byl to jeden z mála případů, kdy mě měl dotyčný rád.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 bajus98-motýl:D bajus98-motýl:D | 29. dubna 2013 v 16:11 | Reagovat

hezký:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama