Never say never (2)

27. dubna 2013 v 20:02 |  Never say never
Lisa: Sledovali jsme pár minut Courtney a pak jsme odešli nahoru. Mary chtěla jít ven, takže jsem na pokoji zbyla sama. Psala jsem dál svůj příběh a pak se nějak otevřela složka s fotkami mě a Davida. Pustila se prezentace a mě se chtělo brečet...tak nám to spolu slušelo. Byli jsme dokonalý pár. Měli jsme přes tisíc fotek a všechny byla tak šťastné, plné vzpomínek...tak mi to chybí. Do dveří vrazila Marry. ,,Venku je vánice!" Otřela jsem si slzy. ,,Co se ti stalo?" Přiběhla ke mě. ,,Hm.." Nedokázala jsem mluvit. Kývla jsem hlavou směrem k počítači, kde ještě pořád jeli fotky. ,,Chybí ti to, co?" ,,Jo." ,,Hale myslíš, že mě Brian nechybí? Myslíš, že na něj stále nemyslím? Jenže někdy je lepší zapomenout...přeníst se přes to a..." ,,Jít dál." Dokončila jsme za jí větu. ,,Rozhodně!" ,,Ale David byl...byl..." ,,Já vím. Vím, že nejsme Courtney, abychom na ně hned zapomněli. Budou mít v našich srdcích to zvláštní místo na pořád, ale budou tam i jiní." Zvedla mě ze země. ,,Vlastně, když je někdo, jako naše drahá sestra, tak je to blázen! Zkoumala si někdy, jestli není mimozemšťan?" ,,Ne." Vyhrkla jsem a usmála jsem se na ni. ,,Měly bychom to někdy zjisti...možná proto jí radši daj peníze." Vyprskla jsem smíchy. ,,Nebo je Courtny kudlanka!" ,,Taky možnost."

Mary: Zjevně jsem nebyla jediná, kdo měl problémy v lásce. Lisa byla taky dost zklamaná... Chlapy sou mrchy! ,,Tak a je to!" Vrazila do dveří Courtney. Podle mého odhadu s ním mluvila přes tři hodiny. ,,Zítra se sejdem u něj na pokoji." Jasně! Přišla nám zkazit náladu...jen do toho! ,,Jo mi ti to přejem." Začala se hrabat ve svým kufru. ,,Co děláš?" ,,Hledám ten..."Vytáhla něco přůhledného. ,,Tady je!" Byl to župáněk, který byl spíš na okracu než s nějakým účelem...oboum nám bylo jasné, na co se chystá. ,,Courtney, ne!" To nemůže myslet vážně. ,,Mám už jen 3 dny chápeš? Tři dny!" ,,To nemůžeš pro jednou upřednostnit nás před penězma?" Ozvala se Lisa a měla naprostou pravdu. ,,Ne! Vy mi účty neplatíte."
Další den se ráno n´hezky nalíčila a oblékla si jen a pouze ten župan..nic víc. ,,Kam jako jdeš?" ,,Pro peníze!" Řekla a vyklouzla z pokoje. Jako vážně? To se klidně s člověkem vyspí jen, aby jí z toho něco káplo? To je hrozný! Jak mohla tak nízko klesnout?

Courtney: Procupitala jsem chodbou a zaklepala na dveře. Tohle už jsem dělala miliónkrát a přesto jsem měla pocit, jako by to bylo jiné...jako kdybych to OPRAVDU chtěla udělat. ,,Volno." Ozvalo se za dveřmi. Nadechla jsem se a otevřela je. Henry ležel na posteli a sledoval televizi. ,,Ahoj." Řekla jsem, jak nejsladšeji to šlo. Vypl televizi a zadíval se jen a jen na mě. ,,Přišla jsem sem, abych....Ups!" Nechala jsem spadnout šupan na zem a vyhoupla jsem se k němu na postel...nebránil se-jak jinak. ,,Po tomhle toužím už celý večer." Řekl a přetočil se na mě. Začal mě zuřivě líbat na krku a přejížděl mi po zádech. Já jsem cítila něco jiného...jako bych to dělala ze své vůle. Takový pocit jsem ještě nikdy neměla.
Když jsme skončili s vášní, slezla jsem. ,,Víš, co?" Řekl udýchaně- oba nás to vyčerpalo. ,,Já teď půjdu dolů, ty se oblečeš a dáme si snídani." Přikývla jsem a kousla jsem se do rtu. Proletěla jsem chodbou a pak mi došlo, jaký to bude trapas, když mě takhle sestry uvidí. Sebrala jsem síly a otevřela dveře. Obě byli pryč, pokoj byl prázdný. Natáhla jsem na sebe něco slušného a vletěla jsem do koupelny. Měla jsem pocuchané vlasy a líčení v háji. Rychle jsem se dala do pořádku a běžela jsem po schodech dolů. Pak jsem uviděla Leopolda- to byl můj bývalý. Byl odporný, ale i odporně bohatý. Nesnášela jsem chvýle s ním. Když jsme od něj odešla snažil se mě najít, ale Mary mě slušně kryla. Co když ví, co mám v plánu?
Najednou mi to došlo-co když Henrymu všechno vykecá? Letěla jsem po schodech do haly a když jsme uviděla Henryho znechucený výraz, věděla jsem, že už je pozdě. ,,Tak proto si..." Řekl a odstrčil mě. ,,To ně! Henry nech si to vysvětlit!" ,,Já už to chápu! Nechci, abych mi něco vysvětlovala, Courtney!" Vyběhl schody. ,,Proč si to udělal?" Otočila jsem se na Lea. ,,Když ti si mi zničila život, tak já můžu taky." ,,Chová se, jako dítě." ,,Hlavně, že ty se chováš dospěle, co? Zlatokopko!" Zlatokopko? To přehnal! Vlepila jsem mu facku a běžela jsem za Henrym. Měl už v ruce kufry a chystal se odejít. ,,Nic neříkej!" Odstrčil mě stranou. ,,Kam jako jedeš?" ,,Pryč od tebe! Zpátky do Německa!" Křičel už ze schodů.
Chtěla jsem jít do pokoje, ale ze dveří na mě vykoukla Mary. ,,Co se stalo?" Koukla na mě. ,,Všechno je v háji! Poslouchej...já musím za Henrym!" ,,On už ti žádný prachy nedá." Ozvala se Lisa z pokoje. ,,Jenž mě nejde o prachy, ale o něj!" Zařvala jsem a utíkala jsme do auta. Bezmyšlenkovitě jsem nastartovala a jela za ním. Pak mi to došlo! Vždyť já vůbec nevím, kudy do Neměcka! Do háje!!!! Nahmatala jsem mobil a vytočila Mary. ,,No! Tak už to zvedni!" ,,Courtney? Co se děje?" ,,Máte někde mapu?" Asi si myslí, že jsem cvok. ,,Na co mapu?"

Mary: Vůbec jsem nechápala, co se to děje. Lisa mi do ruky vtiskla mapu. ,,Něco mám." ,,Fajn. Takže kudy se dostanu do Německa?" Cože? ,,Na jaký si silnici?" ,,Vím já? Jsem ráda, že jedu!" ,,No to je dobrý a jak to mám asi zjistit?" ,,Vyjela jsem z našeho hotelu a zatočila doleva...to musí stačit!" ,,No tak počkej." Najít náš hotel taky nebyla zrovna hračka. ,,Mám to." ,,Fajn takže už jsem odbočila doleva znova." To si dělá srandu? ,,A kde přesně si odbočila?" ,,To já nevím!" Jako vážně? ,,A kolikátá zatáčka?" ,,Teď jsem minula hotel u Zuberdy! Tak to najdi!" No jasně! já najdu vše. Lisa se mi naklonila přes rameno. ,,Tady." Ukázala na papír. Jak to mohla tak rychle najít? ,,Nechceš jí navigovat ty?" Z telefonu se ozvalo: ,,Mě je jedno, kdo to bude, ale dělejte!" Lisa si vzala telefon a vyhnala mě ven.
Šla jsem dolů a na schodech jsem potakal správce. ,,Slečno dobře, že jste tu!" ,,Co se stalo?" ,,Nějaký inteligent nám zavalil halu sněhem. Potřebujeme vaši pomoc!" Rychle jsem seběhla do haly a uviděla tu spoušť. ,,Tady." Podal mi do ruky lopatu. Dala jsme se do práce-pochopila jsem, že sníh dáváme na jednu hromadu. Po pár minutách jsem se docela zapotila.
Přišel ke mě jeden kluk a začal mi pomáhat. ,,Ahoj." ,,Ahoj." Utřela jsem si pot na čele. ,,Já jsem Peter a ty?" ,,Mary." Koukla jsem se na něj. Byl moc hezkej a vypadal, že i hodnej. ,,Jsi tady sama?" ,,Ne. Jsem tu se sestrami. Jsme trojčata." ,,A jak se rozeznáváte...nebo spíš, jak vás rozeznám já." ,,Jde to snadno. Courtney je z nás nejhezčí a Lisa nejchytřejší." ,,Ani mi nezkoušej říct, že je někdo hezčí, než ty." Ten je ale milej. ,,Až jí uvidíš.." Usmál se a přišel ještě blíž ke mě. ,,A co ty děláš ve volném čase?" ,,Já?" Odhrnul si z čela vlasy. ,,Hraju s kapelou. Právě teď jsme na turné." ,,A co hrajete?" ,,Hlavně rock a metal." ,,Já mám ráda rock."
Najednou jsem si vzpomněla, jak jsme se o rock a metalu bavili s Brianem. Jak říkal, že hraje v kapele a že hraje na basu. Vybavilo se mi, jak jsem říkala, že mám ráda bubeníky a jak mi nechtěl prozradit, kdo je jejich bubeník...Zabolelo mě u srdce.
,,A na co hraješ?" ,,Na bubny." Páni tak je super! ,,To je těžký, co." ,,Ani ne. Musíš to umět." Usmál se. Rozhlédl se kolem...hala byla prázdná až na hromadu uprostřed. ,,Představím tě klukům. Počkej tu." Kývla jsem.
Za chvilku jsem uslyšela nějaké hlasy. ,,Jo. My známe ten tvůj výrak: hezká holka." Ten hlas mi byl povědomý. ,,Fajn, ale já ty vaše sliny utírat nebudu, až jí uvidíte." To je od něj tak hezký.. Otočila jsem se k nim a uviděla Briana. To si děláte srandu? ,,Představuju vám Mary." ,,Ahoj." Zamávala jsem. Byla jsem si jistá, že si mě Brian pamatuje, ale nic neřekl. ,,Nechtěla bys s náma jít dneska na večeři?" Zeptal se mě Peter. Bylo mi nepříjemné být s Brianem...bolelo to. ,,Já nevím." ,,Večeře zadáčo! Notak!" Přemlouval mě sám Brian...copak nevidí moji bolest? ,,Tak dobře. Ale bude to stát za to." Usmála jsem se. ,,To rozhodně bude!"

Courtney: Lisa navigovala úžasně a při mé kombinaci ultra rychlé jízdy jsem dohonila Henryho ještě před hranicemi. Sjel ke krajnici a vystoupil. ,,Co po mě ještě chceš? Jak mě chceš ještě ponížit? Víš snad moc dobře, že ti nedám ani korunu!" Vylezla jsem taky...zrovna začalo prudce pršet. ,,Nebo si snad myslíš, že dám?" ,,Henry já...já. Teď je to jiný! S tebou je to jiný..." ,,V čem je to jiný? Že jsem naivnější?" ,,V tom, že poprvý něco cítím!" ,,Dobře...a co teda cítíš?" ,,Lásku! Myslím na tebe dnem i nocí...a ne na tvoje peníze. Myslím na to, jak se ke mě hezky chováš....to jsem nikdy nedělala." ,,Jak mám vědět, že nelžeš?" ,,Jela bych snad za tebou, kdyby mi šlo o peníze?" ,,Já nevím! Já tě vlastně ani neznám..." ,,Prosím." Přišla jsem k němu. ,,Prosím věř mi." Koukl se na mě. ,,Já tě taky miluju!" ,,Tak buť se mnou! Zůstaňme spolu." Přišel blíž a objal mě. ,,Ty bys mi i za ty peníze stála." Držel mě pevně. ,,Jen díky tobě vím, že jsem nepotřebovala peníze, ale lásku." Břečela jsem štěstím. Jen málokdo dostane druhou šanci...a já jí dostala. ,,I tak chci předmanželskou smlouvu." Kývla jsem a usmála jsem se.

Mary: Na pokoji jsme se sešli všechny až večer. Já jsem se vypravovala společně s Lisou a Courtney se líčila. Mluvili jsme hlavně o jejich usmířená a na mě a setkání s Brainem tak nějak nezbyl čas. Rozhodla jsem se proto vzít Lisu s sebou. ,,Kam že to jdete?" ,,Na večeři." Courtney vykulila oči. ,,S kým?" ,,S pár klukama." ,,To jste mě teda uklidnili." Usmála jsem se. ,,Ty máš Henryho, ne?" ,,Jo a jsem šťastná...láska je víc než peníze." Tak tohle bych od ní vážně nečekala. ,,S tím souhlasím." Řekla Lisa a zabouchla za nám dveře.
Dole už čekali kluci. ,,Vzala jsem s sebou i sestru Lisu." Představovala jsem jí ostatním. ,,My už se známe, viť?" Usmál se na ni Peter. ,,Jakto?" ,,Když jsem šel kluky hledat na pokoj tak..." ,,Vlezl k nám, kde jsem byla já." To je hezký, jak se doplňujou. ,,A tak jsme si..." ,,Chvilku povídali." ,,Skvěle se doplňujete." Koukli se na sebe. ,,Ani ne." Řekli dvojhlasně a já jsem společně s klukama s kapely chytla záchvat smíchu. ,,Né!" Řekla jsem ironicky.
Sedli jsme si ke stolu-já jsem seděla vedle Briana, Lisa vedle Petera a ze stran stolu seděli Zach a Erik. Povídali jsme si o vzniku kapely a jak se chytili ve světě. To jsem vůbec netušila...možná to bylo tím, že jsem se snažila zapomenout-nevyšlo to. Ostatně, co v mém životě vyšlo, že? Po jídle mi Brian pošeptal, že si chce promluvit. ,,Na chvíli vám Mary odvedu, ano?" ,,Ale vrátit!" Ozval se Zach. Už asi vím, jak se cítí Courtney, když jí ostatní lichotí..už vím, jak by to probíhalo, kdyby tu byla s námi....všichni by očima vyseli na ní.
,,O čem chceš mluvit?" Zeptala jsem se, když mě odvedl za roh. On nic neřekl a místo toho mě objal. ,,Chybělas mi." To je jako vtip? ,,A proto ses mi pak vůbec neozval? Proto si mě ignoroval a zlomil mi srdce?" ,,Nic z toho jsemnechtěl...jen pak jsme nějak prorazili a začali jsme hrát častějc a častějc." ,,SMSka by tě nezabila." ,,Ztratil jsme mobil." ,,E-mail taky existuje." ,,Neměl jsem na net čas." ,,A poslat dopis?" ,,To se ještě dělá?" Koukal s otevřenou pusou. ,,Když někoho máš rád a není jinej způsob tak ano!" ,,Pochop prosím, že mě to mrzí a že jinej způsob nebyl!" Udělal ty svoje psí oči. ,,Myslíš, že ti jako jen tak odpustím? Že to prostě smázneš? Já jsem probrečela noci, trápila jsem se kvůli tobě a ty ses neobtěžoval se mnou sejít! Nic!" Bylo mi smutno. ,,Máš mě pořád ráda?" Koukla jsem se mu do očí a uviděla v nich ten lesk, co jsem tam spatřila v náš 1. společný večer. ,,Něco cítím, ale nevím, jestli je to nenávist nebo láska." Chytil mě kolem pasu. ,,Nemůžu to jen tak vzít zpět...to nejde." ,,To taky nečekám." ,,A co čekáš?" Držel mě u sebe pevně. ,,Že mě vyslechneš...a dáš mi další šanci."
Toho večera už jsme se k ostatním nevrátili. Strávili jsme ho spolu. Vypli topení, tak v ZÁJMU BEZPEČNOSTI jsme se hřáli společně pod peřinou. ,,Chybělo mi to, tobě ne?" Tiskl se ke mě. ,,Mě si chyběl ty." Hladil mě po vlasech, dokud jsem neusnula. Ráno jsem se vzbudila sama ve svém pokoji...ani Lisa ani Courtney tam nebyli. Měla jsem na sobě černé triko a kalhotky. Pomalu jsme otevřela dveře a rozhlédla se. Proběhla jsem chodbou až ke klukům a klepala na dveře. ,,Co tu děláš tak brzo?" Šeptal Brian a vylezl z pokoje...ostatní ještě spali. ,,Kde jsou sestry?" ,,Jak to mám asi vědět? Včera jsem byl s tebou a pak jsem odešel na pokoj. ,,No když jsme u včerejška..tak co se vlastně dělo?" Ukázala jsem na svoje oblečení. ,,Nic." Koukla jsem se na něj vražedným pohledem. ,,Přísahám!" ,,Tak proč to mám na sobě?" Dala jsme naštvaně ruce v bok. ,,Nechtěla jsi zmrznout." ,,Proto nemám kalhoty?" Zvedla jsem jedno obočí..musela jsme vypadat komicky. ,,Nebudeme to řešit na chodbě."
Vzal mě do mého pokoje. ,,Koukali jsme na filmy a pak jsi usnula..nic víc." ,,Pořá si to neobjasnil." ,,Otázkou je, jestli to chceš objasnit." Dal mi pusu na čelo. ,,Musím už jít."

O pět let později: Dneska je ten slavný den... Courtney a Henry mají svatbu. Já a Brian jsme spolu už přes rok a mezi Lisou a Peterem to taky pěkně jiskří. Kapela je slavná skoro po celém světě a máme tak i finance na jednu obří společnou vilu. Bydlíme tam necelý půlrok všichni pohromadě a musím říct, že je to nádhera. A co z toho je za ponaučení? Nikdy se nevzdávěj, věř v dobré věci a hlavně! NEVER SAY NEVER.

PS:Jo a ještě je to sepsáno podle mého snu...mám delší sny;)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 bajus98-motýl:D bajus98-motýl:D | 29. dubna 2013 v 16:23 | Reagovat

dobrý :D

2 WhitEvil/taková normální ještěrka WhitEvil/taková normální ještěrka | 29. dubna 2013 v 16:28 | Reagovat

ještě sehnat ty dvě ségry abude to cájk;)
a došlo ti, kdo byl ten bývalej Mary?

3 bajus98-motýl:D bajus98-motýl:D | 29. dubna 2013 v 17:06 | Reagovat

Jo došlo přece D :D

4 WhitEvil/taková normální ještěrka WhitEvil/taková normální ještěrka | 29. dubna 2013 v 17:12 | Reagovat

omg kdyby se tahle část snu vyplnila ...aww;DDD

5 bajus98-motýl:D bajus98-motýl:D | 29. dubna 2013 v 17:19 | Reagovat

jo budeš šťastná:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama