noční můry

9. dubna 2013 v 6:29 |  to, co mě fascinuje
Máte částo noční můry? Budíte se spocení se slzami v očích? Padáte z postel a mlátíte kolem rukama? Pokud ano jsem váš člověk.
Přemýšleli jste někdy nad tím, proč to tak je? Mám takovou ...ehm... teorii, že je to kvůli tomu, nad čím před spaním přemýšlíte...případě ve vašem podvědomí. Noční můra vlastně vzpočívá v tom, čeho se bojíte.
Máte také sny, že vás někdo honí a vy nemůžete utéct? Nohy vám těžknou a on se rychle přibližuje? Najednou zaběhnete do slepé tmavé uličky a není cesty ven? Většinou se tyto sny zdají, když vás trápí svědomí nebo když jste někomu lhali.
Podle mě by se vám noční můry zdát neměli, pokud máte čistí svědomí, kladné myšlenky a jste aspoň trochu unavení, abyste usnuli, co nejrychleji.
Když už jsme uu toho, tak se mi jednou zdála docela děsivá noční můra, co se mi dost často opakuje: Šla jsem po ulici, bylo léto a svítilo slunce....najednou začala douřka, zatáhlo e a já jsem utíkala, abych se schovala. Najednou jsem se dostala do části města, kterou jsem dosud nepoznala. Kolem už bylo šero, ale z neznámých důvodů jsem se nechtěla...nebo spíš nemohla vrátit. Najednou už byl večer, tma, jak v pytli a já jsem začala hledat cestu pryč....ale už bylo pozdě. Někdo mě sledoval, jedho kroky zněly, jako rány do gongu, jako bych jeho dech už cítila na zátylku....rozeběhla jsem se, z rychlosti kroků bylo poznat, že on běžel taky....jako by mi už nešlo zrychlit, nohy mi těškly a já se dostala kamsy do lesa....místo mě neznámé části města jsem byla v úplně cizím lese. Rozhlédla jsem se a uviděla lesní cestu, běžela jsem k ní a najednou.....jako by se přede mnou začaly stromy sami stavět, zepínat větve, jako by mě nechtěli pustit.....chytali mě za oblečení a vlasy, myslím, že jsem proběhla i pár pavučinama, když už jsem byla u cesty myslela jsem, že mám vyhráno.....Vběhla jsem na cestu a pak...jako bych se začala zmenšovat....ve chvíli jsem byla malá asi jako polovina propisky, pak ke mě přiběhl ten neznámí, čapl mě a strčil do tašly....V TU CHVÍLI JSEM SE PROBUDILA NA ZEMI...

Máte podobné noční můry?(napište do komentářů)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hali Hali | 13. dubna 2013 v 11:48 | Reagovat

moje noční můra je fakt noční můra:
jako každé odpoledne jedu ze školy tramvají...najednou v zatáčce která je z kopce tramvaj vykolejí a skutálí se do údolí, kudy často jezdím na bruslích a skončí na boku...aby toho nebylo málo, moje láska je přimáčklá na okně, zrovna na tom boku, na kterém ta tramvaj leží....když ho tam zahlédnu, pokaždé se probudím, ležím na zemi a jsem poškrábaná...

2 WhitEvil/taková normální ještěrka WhitEvil/taková normální ještěrka | 13. dubna 2013 v 13:36 | Reagovat

páni! asi bych nechtěla takovou noční můru..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama