Slzy v očích, vítr ve vlasech, oheň v duši a nohama pevně na zemi (2)

19. dubna 2013 v 19:56 |  Slzy v očích, vítr ve vlasech, oheň v duši a nohama pevně na zemi

Uviděla jsem Marka, jak se líbá s Penny. Okamžitě se mmi nahrnuly slzy do očí a podlamovaly se mi nohy. V chodbě se stále předváděl Matt a řady skandujících se rozšířili. Sarah si mě všimla a hned šla za mnou. ,,Co se ti stalo?" Vešli jsme do pokoje. ,,On, já....ehm." Zalykala jsem se. ,,Uklidni se." Sedla si vedle mě. ,,Co ti udělal?" ,,Líbal se s Penny!" Vykulila oči. ,,S Penny?" ,,Jo." Utřela jsem si slzy. ,,Prostě k sobě asi nepatříme...je to náš osud." ,,Ne! To neříkej! Jen proto, že je země a ty vzduch, ještě nemusíte být od sebe!" Jako by na mě mluvila čínsky. ,,Miluješ ho?" ,,Rozhodně!" ,,Tak vidíš!" ,,Ale on mě ne..." ,,To se dá jednoduše zjistit.." Sarah se zvedla a šla ke dveřím...
Vyletěla jsem za ní. ,,Ne! Sáro ne!" Je to špatnej nápad a jestli to uděláš, tak už s tebou nepromluvim!" Jak já si přála, aby se vrátila. ,,To mi nevadí." Usmála se na mě. ,,Ty Marku?" Zakřičela přeze všechny. ,,Jo." Otočil se za ní. ,,Víš. Pořídáme s kámočkou párty v JEJÍM.." Při těch slovech se otočila na mě. ,,..pokoji. Nechtěl bys přijít?" ,,Jasně..ale! Musí tam hrát dobrá muzika." ,,To ti zaručuju." ,,Zaručuješ? Vážně?" ,,Jasně. Takže v osm v pátek." ,,OK. Tak ahoj."
Rozloučili se. Nemohla jsem uvěřit tomu, že to udělala. ,,Cos to provedla?" Sára se usmála. ,,Zajistila ti schůzku s Markem. Poděkuješ mi pak, jo?" Pak odešla do pokoje. To si snad dělá srandu. Co budu jako dělat? Jak mám připravit nějaký večírek? Samozřejmě, že tu nejtěžší čést nechá na mě.
Toho večera nám oznámila rada školy, že se bude konat za dva týdby večírek a máme si najít vhodnou dvojici. Rozhodně tam chci jít s Markem, ale ten určitě půjde s nějakou sexy holkou a na mě si ani nevzpomene.

Ráno jsem konečně našla Sáru. ,,Kdes byla celej den?" ,,V bezpečné vzdálenosti od tebe." Usmála se. ,,Hahahaha!" ,,Byla jsem s Jaimem a ty?" ,,Ve svém pokoji...jak jinak." ,,Už víš s kým jdeš na večírek?" Vyzvídala. ,,Určitě s někým, kdo na mě zbyde." ,,Co takhle s Markem?" To si dělá srandu? ,,Ten si tak určitě na mě vzpomene..." ,,No! Když budeš na tom večírku okouzlující, tak určitě." ,,Jaké je šance, že budu? Tak 0??" Zavrtěla hlavou. ,,Už mám plán, jak budeš nejvetší kočka na celé párty!" Mrkla. ,,Budu hádat: pozveš jenom kluky?" ,,,Ne! Seženu někoho, kdo ti pomůže se vyfiknout." ,,Kouzelníka?" ,,Dneska si samý vtip! Ať to aspoň vydrží..." To jako fakt? ,,Sáro!" ,,Ano?" Otočila se na mě. ,,Co to děláš?" ,,Vracím ti svůj dluh." Pak odešla...
Celej den jsem jí neviděla, dokonce ani na hodinách. Měla jsem docela nahnáno, co zase udělá. Po úmorném dni jsem jí konečně našla...ve svém pokoji. Chtěla jsem jen tak přijít, lehnout si a odpočívat, ale když jsem vlezla dovnite uviděla jsem obrovský stůl, na něm nejrůznější jídlo a kolem spousta třpytek, konfet a frkaček...vrcholem všeho byla obrovská diskokoule na mé posteli. Sarah se na mě otočila a přitom se cpala nějakým jídlem. ,,Ty fi tasdy?" Mluvila s plnou pusou. Pak si olízla prsty a přišla ke mě. ,,Svělý! Aspoň mi pomůžeš s přípravou jídla." Vždyť párty je až v pátek. ,,Proč to děláš dneska?" ,,Zítra bude spousta jiných starostí." Co? ,,Jakých?" ,,Nech se překvapit. A pojď mi pomoct s jídlem." Řekla a strčila si do pusy salám. ,,S pípravou nebo snědením?" Vrhla na mě vražednej pohled.
Po slabé půl hodince jsme měli jídlo hotové a já měla konečně klid. Sarah se postavila proti stolu a prohlížela si to. ,,To by šlo... Odnesu to do lednice a ty zatím někam dej ty třpytky." ,,Jasně, jasneě." Hlavně už jdi. ,,Jo a ještě vymysli kam dáme postel, aby se sem všechno vešlo." Co?
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 bajus98-motýl:D bajus98-motýl:D | 19. dubna 2013 v 21:11 | Reagovat

:D se těším na další díl:D:D

2 WhitEvil/taková normální ještěrka WhitEvil/taková normální ještěrka | 20. dubna 2013 v 12:28 | Reagovat

to bys měla...možná že to fakt vyjde do těch 10 dílů;))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama