Slzy v očích, vítr ve vlasech, oheň v duši a nohama pevně na zemi (4)

21. dubna 2013 v 20:26 |  Slzy v očích, vítr ve vlasech, oheň v duši a nohama pevně na zemi

Zamával na mě...co teď. ,,AHOJ." Blížil se ke mě. Co mám odpovědět???Zkusím inprovizovat. ,,Čáu." To znělo až moc odvážně...SAKRA!! ,,Chci říct ahoj." To jsme to teda vylepšila. ,,Skvělá párty!" Smál se a pohupoval se do rytmu. ,,A ta hudba...Dem tancovat?" Podal mi ruku. Už radši nemluvit! Kývla jsem. Byli jsme právě uprostřed tance, když nás uviděla Sarah...jen ať nás neruší! ,Ááá." Zamávala na naás. To dělá naschvál? Já vím, já vím..neměla bych se rozčilovat, ale notak! ,,Nazdar! Bavíte se dobře?" Přišla k nám. ,,Do teď jo." Odsekla jsem. ,,Můžeme se k vám přidat?" No to snad ne! Kývala jsem hlavou na stranu a doufala, že jí to dojde. ,,Nebo ne! Radši si zajdem na jídlo.." Mrkla. ,,Chcete taky něco?" OMG! ,,Né!" Měla jsme pocit, že jí budu muset vykopat, aby nás nechala.
Zbytek večera už jsem byla jen s ním. Párty se kolem půlnoci začala rozpouštět a zbylo tam s námi jen 6 lidí...a to z nich ještě ty 4 spali na zemi. ,,Měl bych jít.." Né! ,,Uvidímě se někdy?" To je vtip? Já na něj civím každej den a on si toho asi fakt nevšim! ,,Potkávám tě každý den." Vykulil oči. ,,Vážně? Jakto, že o tom nevím?" Já bych mu řekla, proč....ale nechce se mi kazit ta chvíle. ,,Málo se díváš." Usmála jsem se. ,,Tak to budu muset být v pozoru, jestli...." Chytil mě za ruku a mlčel...sakro, co jestli??? ,,Ehm..Jestli?" ,,Jestli budu chtít další schůzku." Co? On to bere, jako schůzku? ÁÁÁÁ! Jdu se někam oběsit! ,,Máš volno ve středu?" Zeptal se, když jsem mlčela. ,,Samozřejmě." Usmál se. ,,Nechtěla bys třeba...." ,,Jasně!" Skočila jsem mu do řeči a navíc jsme zařvala tak, že jsem probudila jednoho spáče, který kolem sebe začal boxovat. Neudržela jsem smích. ,,Tak dobře..ve středu v sedm?" ,,Jasně." Pak jsme se definitivně rozloučily.
Musela jsem ještě vyhnat všechny spící a najít postel. Neuvěříte, kde byla! Sarah jí narvala do koupelny...nechápu, jak se jí to povedlo. Když už jsem jí konečně dotáhla do pokoje lehla jsme si a spala.
Ráno mě zbudil budík a já konečně viděla ten bordel všude kolem. To nejmenší bylo, že diskokoule byla bez poloviny sklíček! Třpytky byli úplně všude..já jsem je měla i ve vlasech a bůhví, kde ještě. Jeden tác s jídlem byl převrhlý na zemi a moje šaty natrhlé. Když jsem se začala vzpamatovávat uslyšela jsem za dveřma Jaimeho. ,,Dej mi jedinej důvod!" Co asi řeší? ,,Prostě necítím to, co bych měla." Ozvala se Sarah. ,,Mám prostě ráda jinýho." ,,OO. Vážně? A můžu vědět, kdo to je?" Mluvil Jaime naštvaně...asi už jsem věděla o co jde. ,,To ti nemůžu říct.." Řekla smutně. ,,Ahá! Takže on někdo je, ale nemůžu vědět, kdo?" ,,Přesně." ,,Tak to je zajímavý.." ,,Promiň...já jsem to tak nechtěla...vážně jsme si myslela, že nám to bude klapat." A je to tady! ,,To si nech LASKAVĚ pro někoho jinýho." Pak práskl dveřma.
Sarah začala klepat na dveře, jako o závod. ,,Jsi v pohodě?" Koukla jsme na ní. ,,Jo. Tys to slyšela?" ,,No tak nějak." ,,Bylo to slyšet?" Kývla jsem a Sarah se tvářila tak vyděšeně. ,,Hodně?" ,,No..jo." ,,Ale, co! Ať to všichni ví, vždyť mě už je to jedno!" Koukala jsem na ní nechápavě. ,,A v pohodě?" ,,Jasně. No chápeš to?" ,,Co přesně mám chápat?!" Byla jsme tak nějak zmatená. ,,Tu jeho reakci." Reakci? Nevím, jak si ona představuje reakci na rozchoda, ale podle mě to tak je normální. ,,Jak by měl jinak reagovat?" ,,V klidu!" No to je taky pravda.... ,,Znáš kluky." Odfrkla si. ,,A kdo je ten ...ehm...jinej?" ,,Co?" Zas ten její nechápavý výraz. ,,Jo ták! To je Matt." OMG! ,,Takže já nejsem jediná, kdo je zamilovanej do opačnýho živlu?" ,,Ne.." ,,Počkat! Proto si mi řekla, že na živlu nezáleží?" ,,Ne! To jsme ještě VŮBEC o Mattovi nevěděla." ,,A co změnilo tvůj názor?" Koukla na mě, jako by byla na výslechu. ,,Prostě mi přišel víc...já nevím..sexy!" What? Jó není špatnej, ale slovo sexy bych nepoužila. Rozhodně ne! ,,Aha." ,,No uznej, že ohnivý kluci maj něco do sebe." Možná.. ,,Vzhled není všechno. Taky může mít v hlavě úplný ho!" ,,Pořád se mi bude líbit. Když už jsme u toho, tak kterej kluk ta má něco víc?" Co?: To si dělá srandu? ,,Jo včera jsi mi v tom spěchu zapoměla říct ten sen." ,,Ten už je teď stejně k ničemu." ,,Co?" ,,Neřeš." Pokrčila ramenama.
,,Nechceš mi pomoct s uklízením? Vím, že to nevypadá zrovna..." ,,Lákavě?" Dokončila za mě větu. ,,Jo." ,,Fajn..aspoň se odreaguju." Zvedla se a pomohla mi dát můj pokoj trochu do původního stavu. ,,Huh! Dá to zabrat, co?" Otřela si pot z čela. ,,Trochu." ,,Stálo to za to? Včera jsem vás nějak ztratila z očí." ,,Rozhodně stálo!" Stálo je vlastně slabý slovo... ,,Tak to jsem ráda." Usmála se a zvedla se. ,,Spala jsi vůbec?" ,,Jo...Docela jo." ,,Kdyste šli spát?" ,,No..něco kolem jedný?" Vzpomínala jsem. ,,Možná ve dvě." ,,Omg! Dovedu si představit, co bylo předtím." Ta si hned představuje něco úchylnýho. ,,My jsme vzorný!" ,,No jasně! A já jsem asi Alexand Bach, že?" ,,Nemáš od toho daleko." Vybuchla jsem smíchy. ,,Počkat! Ty si pamatuješ něco ze školy?" Vykulila jsem oči. ,,Začínám se překonávat, co?" ,,To teda!"
Za pár minut zvonilo. Rozhrnula jsem závěsy, čapla batoh a utíkala na hodinu. Cestou jsem viděla Marka, ale už byl moc daleko a my nestíhali. Zrovna, když jsme byli skoro ve třídě Sarah se málem přerazila. Nechybělo moc a bylo ve školní vytrýně. ,,Co děláš?" ,,Tak hádej!" Zašklebila se. Jen tak tak jsme vběhli dovnitř.

Hned po škole jsem šla na oběd a hádejte, co! Mark mi tam držel místo!! ,,Sedni si." Poklepal na židli vedle sebe. ,,Dík." Pak jsem si uvědomila, co Sarah, ale ta už byla zase někde v čudu. Když jsme byla v půlce jídla uviděla jsem jí, jak se baví s Mattem na chodbě. Hned za ní se plížil Jaime a nesl kytky. To je od něj tak hezký! Je mi ho líto. Sarah si prostě radši vybere blbce s hezkým tělem, než hodnýho kluka. ,,Lidi!" Zamávali na mě a Marka. ,,Pojďte." Ukázali na nás. Přišli jsme k nim a Matt se ujal slova. ,,Dneska jedu turnaj ve skatu." A? Co mi s tím jako? ,,Napadlo nás, jestli se nechcete kouknout." Dokončila to Sarah. ,,Možná bychom mohli, co říkáš?" Otočil se na mě Mark. ,,Nemůžem přece kámošům odmítnou." Řekla jsem. Co jsem jako měla odpovědět? ,,Skvěle! Tak ve tři tady?" Koukla na nás. ,,Ok." Zamávali jsme a šli jsme ven.
Venku bylo vedro. ,,Jak bylo celý den?" Zeptal se, když jsme se usadili do třávy. ,,Báječně. Jak ses měl ty?" ,,Dobře, ale pořád jsem byl duchem jinde.." Co? ,,Myslel jsem na tebe." Roztomilé! Vlastně víc než to! Dkonalé! ,,Tak to jsem ráda...ale nevadilo to učitelům?" ,,Pravděpodobně ano, ale nejsou tak hezký, jako ty." ,,To je milé." Zásah! Konečně se o mě zajímá, když už jsem po něm tak dlouho toužila...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 bajus98-motýl:D bajus98-motýl:D | 21. dubna 2013 v 20:57 | Reagovat

hezký :D já se tak těším na další díl

2 WhitEvil/taková normální ještěrka WhitEvil/taková normální ještěrka | 22. dubna 2013 v 6:11 | Reagovat

já takyXD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama