Čas tak rychle utíká

6. května 2013 v 19:24 |  Just me, myself and I
Když zapátrám v paměti najdu tam spoustu vzpomínek...jsou z doby, kdy jsem byla dítě. Bezstarostně jsem si hrávala, honila se stavěla z písku s ostatními dětmi. Měla jsem tehdy tolik kamarádů, co mi rozuměli, co si se mnou rádi hráli. Tenkrát bylo jedno, co ste dělali...ať už to byla sebevětší blbost bylo to bráno, jako DĚTSKÁ chyba. Jako by to bylo jen před pár dny..nebo týdny? či snad měsíci? Už se v tom strácím... Je toho tak moc a času tak málo.
Když se rozhlédnu kolem vidím jiný svět...v tomhle světě jsem nevyrostla a ani v něm nechci žít! Nechci žít ve světě, kde člověk radši porazí starou babičku, jen aby byl dřív v autobuse....všichni přece odjedou stejně! Copak se lidé na chvíli nezastaví?

Proč se nezamyslíme nad tím, co děláme, nad tím, jak je ten okamžik nádherný? Já vím, já vím...čas jsou peníze a peníze hýbou světem, ale nepřejete si někdy, bay některé okamžiky prostě zůstaly? Když jste poprvé sami se svou láskou nebo když se vám narodí dítě? Nechcete, aby to bylo navždy a nic se nezměnilo???
Čas to jednoho dne spláchne, ale vzpomínky přetrvají...stačí vzpomínat na to správné- na to DOBRÉ. To zlé totiž jednoho dne zapomenete, přemažete nějakou lepší vzpomínkou, která vás zahřeje u srdce. Čas se nezastaví, akorát zrychluje...až mu jednou nebudeme stačit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Přečteno (klik).

Ano. 100% (8)

Komentáře

1 Sefir Sefir | Web | 6. května 2013 v 19:44 | Reagovat

Tak už to na tomto světě bohužel chodí... lidem je dražší čas než jejich city...

2 Natálie Natálie | Web | 6. května 2013 v 20:26 | Reagovat

Hodně dobře napsaný článek... Vidím ten svět stejně :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama