Vztek

8. května 2013 v 10:58 | WhitEvil |  mé pocity a zájmy
Asi každý zažil chvíli, kdy měl vztek, že by zabíjel. Já mám vždy období, kdy jsem tak Happy, že by mě asnni oznámení-za pár dní zemřete-nezozhodilo....pak mám zas období, že i věta:došel šampón, vlasy si umyješ až zítra- dokázala vytočit do běla.
A jak se se vztekem vyrovnávám? Nejdřív jsem v sobě vztek dusila. To nebylo nic moc-bolela z toho hlava a bylo mi furt špatně. Zkoušela jsem to třeba přejít nebo dělat, že mi to nevadí, ale nějak to nevyšlo. Tak jsem se rozhodla, že přejdu na to, co teď dělá snad každej....
Prostě jsem se řezala...bez úspěchu. Akorát mě boleli ruce a měla jsem všude jizvy. Nepomáhalo mi to a ještě jsem se musela bárt, že mi na to naši přijdou a bude to horší. Spíš jsem si tím všechno zkomplikovala, ale asi po 2 měsících jsem přestala a začít už NEMÍNÍM!! Jestli to čte někdo, kdo se řeže tak mám pro něj radu: Nezabírá to!! Kašli na to a vyzkoušej něco lepšího. A že nejde jen tak přestat? Za zkoušku to stojí...nebo to stačí omezit;)
Pak jsem přešla na slzy. Vydržela jsem brečet třeba i půlhodiny, než jsem se uklidnila....akorát to všechno zhoršilo. Nakonec to vedlo k tomu, že jsem brečela kvůli všemu a byla jsem stále naštvaná. U srdce jsem pak cítila akorát hroznou bolest a měla jsem chuť skončit. Taky jsme měla častý výkyvy nálad a řvala jsem na všechny kolem sebe...i bez důvodu.
Následovala rozbíjení. Nějak jsem přišla na to, že je lepší neřvat, protože to budilo pozornost a s něcím praštit se jevilo, jako dobrý vybití se. Začala jsem tužkou, pokračovala jsem až k hrnkům a skleničkám. Vymlouvala jsem se, že jsem nešikovná a když jsem mohla, tak jsem to svedla na bráchu (někdy napíšu o tom, ajká jsem supr ségra;)) Když jsem zlikvidovala snad všechno naše nádobí musela jsem najít novej způsob...
Poslední věc, u které jsem zůstala je vykreslit se. Snažím se na papír zachytit svoje emoce a než se naděju je to pryč. Pomáhá to víc, než cokoli jiného....je mi pak hned líp.

Ještě jsem nezapsala 2 způsoby..je to z toho důvodu, že je stále využívám, ale zaberou jen na malý vztek ( aspoň u mě). Je to poslouchání hudby a vypisování se-básničky a podobně. Pokud nejste vážně hodně vytočení, tak to spolehlivě zabere;))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama