Šťastný konec 1 část(38)

21. března 2014 v 21:58 | WhitEvil |  Šťastný konec (první část)
Vylezli jsme zpět na světlo a já se po tak dlouhé době mohla konečně nadechnout čerstvého vzduchu. Koukla jsem se na Vernona, jestli je v pořádku. Vypadal tak hezky, jak ho ozařovalo zapadající slunce a jak se usmíval..skoro jsem nemohla dýchat. Dal mi pusu na čelo a vyrazil dopředu. Já jsem sáhla do kapsy a vylovila z ní telefon a našla slabý signál. Sotva jsem vytočila Benedictovo číslo, přímo nad námi se objevil vrtulník. ,,To je rychlost." Poznamenal ohromeně Mark a zamával na něj.
Melisa: Ve vrtulníku seděl dokonce i Benedict. ,,Díky bohu," prohlásil, když nás uviděl. ,,myslel jsem, že jste mrtví. Vydal jsem se sem hned, jak jsem o té lavině uslyšel. Jsem tak rád, že jste to přežili." Nějak jsem mu to nevěřila. Určitě se staral jen o ty zatracené oči. My jsme ho ani trochu nezajímali. ,,Přežili jsme." Řekl Mark nadšeně, jako by to snad byla jen jeho zásluha. ,,A nejen to," dodal Vernon. ,,získali jsme ty oči." Hned jsme mu je předali. ,,Úžasné! Jsem rád, že jste v pořádku a tohle..to je úžasné. Jste lepší, než jsem si myslel." V tomhle možná trocha byla trocha upřímnosti.
,,Chtěl bych vás vzít hned na další zastávku a dopřát vám trochu odpočinku." Zajímalo mě, kam se nás chystá odvést. ,,A kam přesně?" Šibalsky se usmál. ,,To vám ještě neřeknu, ale bude se vám tam líbit."
Prolétali jsme kolem Eifelovy věže a všem nám bylo jasné, kde to jsme. ,,Francie? Úžasné!" Becky nadšeně vykřikla. ,,Můj bože, to je nádhera..a ta romantika." Naklonil se k ní a oba se lehce začervenali. Letmo jsem koukla po Markovi, ale ten se jen díval z okýnka. Na slovo romantika vůbec nereagoval. Asi už to vzdal..bylo by to jen dobře, protože to byla ta jediná rozumná věc, co to mohla vyřešit. Nechtěla jsem ho do jakýchkoli vztahů se mnou..možná jsem se trochu bála, co by to se mnou udělalo, ale také jsem měla hodně důvodů.
První den jsme strávili vybalováním a povídáním. Veškerá konverzace byla na téma-jak to, že jsme přežili? a tohle se nám vážně povedlo! Možná by to příště šlo i bez toho smrtelného nebezpečí.
Posadila jsem se v hotelu na pohovku a hleděla z okna. Měli jsme nádherný výhled. Někdo zaklepal na dveře. Cukla jsem sebou a otočila se. Tak trochu jsem doufala, že to bude Mark. ,,Je tu Becky?ů Ozval se známý hlas, ne však Markův. ,,Ne, je mi líto, Vernone, ale odešla před chvílí." Zpět jsem se otočila k oknu. Pohled jsem měla zabořený někam do dálky. Čekala jsem, až uslyším, jak za Vernonem zaklapnou dveře..ale nestalo se. ,,Skvěle, potřebuju s tebou mluvit." Ve chvíli seděl vedle mě na pohovce. Skočil na ni tak rychle, až jsme se lekla. ,,O čem chceš se mnou mluvit?" Viděla jsem jeho nadšený obličej. Vypadal jako malé dítě před Vánoci. Měl v očích takové to nadšení. ,,Becky bude mít narozeniny." Vytřeštila jsem oči. ,,Počkat, co?" ,,No…jo. Za dva dny má narozeniny a já bych jí chtěl.." ,,Zpomal! Jak jsi to zjistil?" ,,Od Benedicta. Chtěl, aby si svoje narozeniny užila a…aby si prostě aspoň na chvíli připadala normální." ,,Dobře, tak co máš v plánu?" Povzdechla jsme si a poslouchala jeho plány na perfektní oslavu narozenin pro Becky. Bylo to od něj tak hezké..vlastně jsem Becky tak trochu záviděla, že to pro ní dělá.
Becky: První den jsme si s Vernonem prošli Paříž a povídali si. Dozvěděla jsem více o jeho rodičích..nebyli to zrovna pěkné věci. Většinou se k němu chovali, jako by snad právě jemu náležela povinnost živit rodinu. Byli na něj vážně zlí a já ho obdivuji za to, že jim i přes to, jak se k němu chovali, posílá peníze. Nezaslouží si je. Ale Vernon je prostě moc hodný..

Druhý den ráno jsem spala ještě v devět hodin. Vzbudil mě až Vernon stojící u mojí postele. ,,Dobré ráno." Usmíval se a hleděl na mě těma svýma neodolatelně krásnýma očima. ,,Jak ses sem…kolik je hodin?" ,,Akorát čas na snídani." Pomohl mi posadit se a podal mi tác s výběrem sírů. Usmála jsem se a hned jsem se do těch lahůdek pustila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bajus98-motýl:D bajus98-motýl:D | 23. března 2014 v 13:20 | Reagovat

Moc hezký už se nemůžu dočkat dalšího dílů ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama