Magie vždy něco stojí (8.díl)

27. října 2014 v 22:09 | WhitEvil |  Magie vždy něco stojí
Uplynuly dva týdny a Annie už přestala svou moc skrývat, nechala kouzla, aby jí ulehčovala každodenní život. Kevin na ni byl náležitě pyšný a byl rád, že dokázala překonat svůj strach.
Annie s Kevinem se domluvili, že se sejdou na večeři. Annie ji sama uvařila, ovšem za pomoci magie to nebylo zas tak těžké. Pak se hezky oblékla a jen čekala, až Kevin dorazí.
Při jídle si spolu povídali a Annie sebrala odvahu a zeptala se ho. ,,Víš, je mi s tebou opravdu dobře a tak nějak si říkám, jestli bys nechtěl být víc než jen kamarád." Srdce se jí náhle rozbušilo. ,,Annie, ty si skvělá holka a chvíle s tebou jsou naprosto dokonalý a hodně jsme se sblížili, jenže já už holku mám." Annie to hodně zarazilo. ,,Aha, já jen, že ses o ní nezmínil." To byla pravda, za celou tu dobu Kevin nedal nijak najevo, že by s někým byl. ,,Já si s ní vždy večer volám, než jdu spát." ,,A jak je to dlouho, co jste se viděli naživo?" Začala se Annie náhle vyptávat. ,,Zhruba dva měsíce, ale slíbili jsme si, že se brzy sejdeme, jen co bude mít čas." Annie se to zdálo všechno takové podezřelé. ,,Aha, tak to vám přeju, doufám, že si tu schůzku užijete." Kevin ale věděl, že jí to radost rozhodně neudělalo.
,,Já vím, co potřebuješ!" Vykřikl náhle Kevin do trapného ticha, které nastalo. ,,A co to je?" Ptala se trochu nevěřícně Annie. ,,Potřebuješ si někoho najít." Annie se pobaveně zasmála. ,,Ale koho? Vždyť ty jsi jediný, kdo se o mě za ty roky opravdu zajímal…a jsi zadaný." ,,Ale přeci je ještě někdo, kdo si získal tvoje srdce, ne?" Vyzvídal Kevin dál. ,,Jo, byl tu ještě jeden, ale to už je hodně dávno." ,,A jak dávno?" Kevin zvedl jedno obočí. ,,Bylo to ještě ve školce." Kevin se zakuckal, jak to slyšel. ,,No co je?" Kevin jen pokrčil rameny. ,,Já jen, že je to trochu brzo, nemyslíš?" ,,A ty máš něco proti dětské lásce?" Vrhla po něm Annie vážný pohled. ,,Ne.."
Netrvalo dlouho a Annie s Kevinem se dokonce podařila zjistit i adresa onoho kluka. Annie se úplně rozsvítily oči a nemohla se dočkat dalšího dne, kdy tam chtěli zajet. Kevin měl radost, že Annie není smutná a šel tak spát s dobrým pocitem.
Druhý den ráno Annie vstávala brzy a celé ráno se připravovala na setkání se svou dávnou láskou, Bobem. Kevin se sotva dokázala vyškrábat s postele a kalhoty si oblíkal ještě v polospánku, takže si je správně oblékl až na třetí pokus.

Po snídani už vyrazili na cestu. Šli pěšky, protože Bob bydlel jen pár kilomětrů od bydliště Annie a ona se aspoň mohla cestou trochu uklidnit. ,,Jsi nervózní?" ,,Jo." Usmála se Annie. ,,Neměla bys být. Víš co? Zkus mi o něm něco vyprávět, jak jste se poznali a tak, to ti pomůže." Zamrkal na ni Annie se zhluboka nadechla. Je to dlouho, co na něj vůbec pomyslela a myslela si, že všechny ty věci už zapomněla, ale ukázalo se, že ty vzpomínky jsou silnější, než si sama myslela. "Byla jsem tenkrát ještě malá holka a netušila jsem, že svá kouzla musíme skrývat. Jakmile jsem si našla pár přátel, rozhodla jsem se, že jim ukážu co umím. Je ti doufám jasný, že v té době jsem toho moc neuměla." Vrhla po Kevinovi významný pohled. ,,Každopádně jsem uměla jedno kouzlo, uměla jsem vytvořit malí plamínek, vydržel jen pár sekund, ale mě to stačilo, abych na Boba udělala dobrý dojem. Boba to všechno začalo hodně zajímat a ačkoli jsem se stala pro všechny ostatní podivínem, byla jsem šťastná, jelikož jsme se s Bobem sblížili. Každý den jsem se učila nová kouzla a má magie sílila, jenže pak se to jednoho dne dozvěděli jeho rodiče a ti rozhodně nechtěli, aby se jejich syn bavil s nějakou čarodějnicí. Zakázali mu, aby se se mnou dál stýkal a on je chtě nechtě musel poslechnout. Pak už jsem ho víc neviděla a on zas neviděl mě." Kevin se zamračil. Už se nedivil, že se Annie bála ukazovat kouzla. ,,Myslíš, že si mě ještě pamatuje?" Kevin se potutelně usmál. ,,Na tohle by nezapomněl."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Do jaké třídy chodíte?

1. 1.3% (1)
2. 0% (0)
3. 0% (0)
4. 0% (0)
5. 3.9% (3)
6. 3.9% (3)
7. 3.9% (3)
8. 7.8% (6)
9. 28.6% (22)
Studium na střední škole. 45.5% (35)
Studium na vysoké škole. 2.6% (2)
Pracuji. 2.6% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama