Chladná noc

25. listopadu 2014 v 21:34 | WhitEvil |  krátké (do 3dílů)
Tak zase zdelší době mám depku, takže jdu napsat nějaký ten jednodílný příběh, jako už párkrát..
Té noci byla hrozná tma. Všichni už dávno leželi v posteli a nechávali si zdát krásné sny. Přesto se však na ulici našla jedna dívka procházející se po mokrých silnicích na cestě odnikud nikam. Z očí se jí kutálely slzy. Musela neustále přemýšlet nad svým trápením. V hlavě se jí honilo tolik věcí, že měla pocit, jako by měla každou chvíli vybouchnout.
Ploužila se v té zimě a strašidelné tmě už hodiny, ale nevadilo jí to, měla takové noční procházky ráda. Zatímco všichni byli v noci spokojení a snili si své dokonalé sny o jejich dokonalých životech, ale ona se procházela, aby si mohla pročistit hlavu. Už dlouho nespala a spánek jí nechyběl. Sny jí dávaly falešnou naději na lepší život. Ona už o další faleš nestála.
Nikoho se o nic neprosila, ale teď jí ta jejich předstíraná starost o ni začínala chybět. Ale možná to tak bylo lepší, když se o ni nikdo nestaral. Nikomu by nechyběla, kdyby zemřela..ani teď nikdo neví, že existuje.
Pokračovala dál ulicí. Toto místo vždycky ozařovala lampa, ale teď byla rozbitá. Na něco šlápla-byly to střepy. Zahleděla se nahoru. Bylo to sklo z lampy. Tak lákavé ostré sklo. Uchopila do ruky jeden ze střepů. Prohlížela si jej. Pohlédla na své zjizvené zápěstí. Bylo tam už tolik jizev, že jedna navíc se v nich ztratí. Přitlačila trochu střepem na kůži. Objevila se kapička rudé krve. Přejížděla přes ránu střepem ještě několikrát, dokud nebyla rána dost veliká. Cítila, jak se napětí v její hlavě uvolňuje. Už se necítila tak špatně, bylo jí mnohem lépe. Sjela střepem trochu blíže k zápěstí. Přinášelo jí to uvolnění a klid. Teď zatlačila však až příliš. Krev z rány vytryskla a ačkoli se zprvu snažila krvácení zastavit, nepodařilo se jí to. Brzy to vzdala a nechala krev téci po silnici. Za chvíli byla krvavá skvrna kolem jejího chladného těla.
Té noci byla hrozná tma a vzduchem se nesl pach smrti.
Chtěla bych jen říci, že se jedná pouze o příběh, nechci, aby si někdo myslel, že pomýšlím na sebevraždu či něco podobného, svůj život miluji, pouze mě to napadlo napsat.

Doufám, že se vám tento příběh líbil a snad napíšete i nějaký ten komentář, pokud mi chcete udělat radost;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte často depku?

Velmi často. 55.6% (15)
Často. 18.5% (5)
Jak kdy. 18.5% (5)
Skoro nikdy. 7.4% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama