Anketa

19. června 2016 v 12:21 | WhitEvil
Vím, že to tento rok opravdu flákám s anketami s příštími příběhy, ale věřte mi, že to nedělám schválně. Dneska vám přináším další anketu a snad se vám nějaký příběh zalíbí.
1) Záchrana království. Příběh o normální délce vyprávějící o mladém páru, který se hned po své svatbě dostává na trůn. Čeká je spousta problémů a jedním z největších jsou útoky neznámého čaroděje. Po dlouhém pátrání hlavní hrdinka zjišťuje, že se s čarodějem už dříve setkala a že také ví moc dobře, jak ho porazit. Jestli se jí to podaří a ochrání tak své království, to už budete muset zjistit sami při čtení tohoto příběhu.
2) Čiré zlo je delší příběh vyprávějící o mladé ženě, která se narodí s kouzelnými schopnostmi. Nikdy je však nesměla používat a tak na ně časem zapomněla, ale po té, co jí osud zasadí těžkou ránu, se rozhodne vzchopit a pomocí své síly získat vše, co kdy chtěla, ať už to stojí, co to stojí.
Mohlo by vám to připomínat příběh Zlá královna, ale tento příběh je úplně jiný. Je o ztrátě, krutosti a zapovězení veškeré lidskosti až do jedné osudné chvíle, kdy se všechno změní. O co půjde vám ale neprozradím, řeknu jen, že to všechno bude mít na svědomí pouze jedna osoba.
3) Strašidla neexistují. Jedná se o delší příběh dvou sourozenců, kteří jsou svedeni dohromady smrtí jejich matky. Je v tom lehká inspirace Lovci duchů, ale nebojte se, nechci nic kopírovat.
Když byla Travi malá, rodiče jí oznámili, že jim do rodiny přibude další člen. Nejdříve z toho měla radost, ale později zjistila, jak moc jí chybí pozornost rodičů a začala si připadat sama. Jakmile dosáhne osmnácti let, odstěhuje se od své rodiny a jde si žít svůj život. Mezitím od rodiny odchází i její táta a obviňuje její matku, že je blázen, což se nakonec potvrdí, když se jejich máma opravdu ocitne v blázinci. Tvrdí, že jí honí raraši a pořád slyší divné hlasy. Nakonec jí jednoho dne najdou v pokoji s kousanci na nohou a rukou, problém je, že otisky čelistí nesedí na žádné dosud známe zvíře.
Obě děti se pak setkají na matčině pohřbu. Traviinu bratrovi bude brzy osmnáct a Travi se o něj musí postarat, než dosáhne plnoletosti. Její bratr je ovšem naprosto jiný typ člověka a teorii své matky naprosto věří..a zde začíná náš příběh.
Nebudou chybět sourozenecké hádky, napětí, výčitky svědomí, momenty překvapení, nebezpečí a objeví se tam dokonce i láska, ale té se nebudu věnovat tak moc, protože nejde o hlavní linii příběhu.
4) Magie. Je to normálně dlouhý příběh vyprávěn hlavní hrdinkou. Je to normální holka žijící ve 21. století, která miluje sci-fi a fantasy. Ze všeho nejvíc touží po opravdové kouzelné moci. Jednoho dne pak najde na internetu návod, jak k takové moci přijít, vyzkouší jej a světe div se, zafunguje to. Bohužel pro ni, ona není jediná, kdo po magii touží, a to ji dostane do nebezpečí.
5) Největší dobrodružství. Je to delší příběh o dvojici, co se rozhodne zjistit, jaké je největší dobrodružství ze všech, absolvují mnoho smrtelně nebezpečných výprav a postupem času mezi nimi vznikne i silné pouto. A příběh začíná právě, když se oba setkají po necelém roce a to jedním velkým překvapením. Příběh je hodně o vzájemných citech a o dobrodružstvích, které spolu postoupili, nebude chybět ani napětí.
6) Nikde. Toto je hodně dlouhý příběh o dívce, která prožívá nejtěžší rok svého života. Zemřela jí matka a otec už je dávno po smrti. Jediný, kdo jí zbyl, je její kluk Kevin, který je od ní ale osudného dne příliš daleko. Dívka se snaží vypořádat se svými pocity a prochází se venku, je tak rozhozená, že si ani nevšimne deště a blížící se bouřky. Náhle jí zasáhne blesk! Dívka si pomyslí, že je to její konec, ale ve skutečnosti je to jen začátek, protože jí tento blesk přenáší na místo, kde ještě nikdy nebyla.
Setkává se se zvláštními tvory a objevuje jiný život, než na který je zvyklá. Dostane se zde proto do nesnází, ale díky své vynalézavosti se z nich lehce dostává. Pomocí pozorování všech kolem také zjišťuje jejich charakter a není pro ni pak tak těžké zjistit, na čí stranu se dát.
Jako jeden z mála příběhů by tento mohl mít i další pokračování, o kterém už jsem začala přemýšlet. Probíhalo by to stejně jako u Šťastného konce, kde mezi oběma částmi bude delší pauza, akorát tady byste si ještě mohli odhlasovat, jestli vůbec o pokračování máte zájem.
7) Shoda náhod. Přemýšleli jste někdy nad tím, kolik náhod a maličkostí vás dostalo tam, kde jste, a seznámilo vás s lidmi, které máte rádi? Tak přesně o tom bude tento příběh. Je to o lásce dvou lidí a všech těch maličkostech, které je dali dohromady.
Příběh je krátký až normálně dlouhý a je vyprávěn vypravěčem a ne jednou z hlavních postav, jak je tomu ve většině mých příběhů.
8) Nový rok. Toto je příběh o dívce, která si na Nový rok přeje co nejvíce zážitků a pořádnou změnu, což se jí také vyplní. V průběhu celého roku jí totiž bude čekat hned několik velkých změn, některé budou dobré, jiné špatné. Naštěstí ona se se vším dokáže vyrovnat a bude odhodlaná užít si každý okamžik, který jí nový rok nabídne.
Co všechno se změní a co zůstane stejné, vám už nenapíši, budete si muset tento příběh přečíst a zjistit to sami.
A abych nezapomněla, toto je snad jediný příběh, u kterého vím přesně, kolik bude mít dílů a to třináct-12 na každý měsíc a poslední díl bude celý rok shrnovat.
9) To místo. Je to hodně dlouhý příběh zabývající se životy třech hlavních hrdinů postupem času. Jejich cesty životem se vzájemně protínají a všichni se spolu nakonec i setkají.
A o čem bude celý děj? Všechny hlavní postavy se nachází v zemi, které vládne krutý muž. V této zemi ale najdete i mnoho dalších neuvěřitelných věcí-čaroděje, vědmy, obchodníky, kterým můžete prodat i svou duši, smrtící květiny, portály a mnoho dalších věcí. A hlavní hrdinové se musí na tomto místě naučit žít, jediný problém je, že se všichni spolu tímto záhadným místem řítí do jisté záhuby.
10) Životní rozhodnutí. Příběh s normální délkou pojednávající o holce, která se svou vinou dostane do potíží-rozhodne se totiž, že bude udržovat vztah se dvěma rozdílnými muži. Všechno jí jde dobře, až do chvíle, kdy zjistí, že je těhotná. Kdo je otec a kdo s ní bude ochotný vychovávat její dítě? Neskončí nakonec sama?
V příběhu se objevují i kamarádky hlavní hrdinky, které mají vždy odlišné názory, takže jí zrovna moc nepomáhají, ale je zase zajímavé sledovat odlišné názory na tak složitou situaci.
11) Lamači srdcí. Skupina atraktivních lidí se rozhodne, že si založí spolek lamačů srdcí a budou se snažit ukořistit co nejvíce lidí a poté se s tím společně baví. O této skupině lidí však nikdo jiný neví, takže není divu, že jim hodně lidí naletí a jednou z nich bude i důvěřivá dívka. Ona si bude myslet, jak moc se mají rádi, bohužel pro ni, láska nebude oboustranná. Jak ale zareaguje, když to zjistí? To už se dozvíte v celém příběhu.
12) Začarovaný les je krátký příběh o páru, který se vydá do lesa. Jenže nikdo z nich nečekal, že les je začarovaný a čeká je tam mnoho dobrodružství a nebezpečí. Jediné je jisté a to, že si tento den budou pamatovat ještě hodně dlouho.

13) Prosím, miluj mě. Je to krátký až normálně dlouhý příběh o dívce, která je zoufale zamilovaná do jednoho kluka a je schopná čehokoli aby ho získala. Pomůže jí s tím i její dlouholetý kamarád. Jenže láska není vůbec jednoduchá a zapůsobit na nějakého kluka také ne..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama